5 "טעימות לגוף ולנפש"

מאפים משובחים, מעדנייה ופרחים

קפה דנדי במושב חרוצים
דנדי היא חנות פרחים, מעדנייה ובית קפה בכפר חרוצים שבשרון. המקום מציע מאפים שנאפים במקום ומבחר כריכים וסלטים. אפשר גם לבחור גבינות מהמעדנייה לצלחת גבינות לאכילה במקום. 

בית קפה וקונדיטוריה, קיבוץ עינת

קא-פיה קסומה
מבית ילדים בקיבוץ למאפייה ובית קפה. ארוחות בוקר, עוגות שמרים משובחות, באווירה של קיבוץ. הישיבה בפנים ובחצר ושחר – מנהלת המקום, עם צוות ה"פיות" שלה, משרה אוירה כייפית, מרגיעה  ומזמינה.

״חי את החלום״

יקב 70 – שמעון זוהר
יינות היקב נולדו מתוך מחשבה על טעמים שאינם קונבנציונאליים. מתוך שאיפה לאלגנטיות ומתוך כבוד לזני ענבים, שאינם דומיננטיים ולעיתים נישתיים.

סטודיו לעיצוב

IOTA
מותג העיצוב המשובח לבית איוטה פועל על פי עקרונות חברתיים וסביבתיים ועובד עם קהילות של נשים בדואיות ופליטות מסוריה. בדרך הוא ממציא מחדש את עבודת היד וצומח באירופה
בימים אלה מוצעים באתר של מותג העיצוב לבית, איוטה, קיטים לסריגה עצמית של מסכה הכוללים הנחיות מפורטות ומשלבים חומר גלם איכותי, המפותח לאחר מחשבה בסטודיו החדש של המותג במבנה יפהפה מ־1878 ביפו.

סיור מודרך - חקלאות וחקלאים בצל הקורונה ממשבר לצמיחה:

מלי בונבידה "מלטורס"
סיפורים אישיים תמיד מרגשים אותי ולוקחים למקום הכי אמיתי ומחבר שיש.
המוטו שלי בטיולים, להתחבר לאנשים ולמקומות. כך התחלתי להיחשף ליותר ויותר חקלאים בתקופה כל כך לא מובנת הקורונה. הטיול המיוחד שהכנתי עבורכם חושף את המטיילים לסיפורים מרגשים ומעניינים, לאנשים שלא מרפים מעבודת האדמה, מהכישלונות, מהחישוב מסלול מחדש, מהפריצה לדרכים חדשות כדי לייצר הצלחות.
מאחורי כל אתר ומקום שנבקר נגלה עולם נסתר מעיני העירוני, האורבני, נרגיש חמימות וקירוב לבבות והכי חשוב "תמיד נביט אל האדמה כי בה הברכה והאושר".

IOTA