סטודיו סקאלה

עיצוב ותכנון בתים בדגש על הרמוניה והקשבה

כתיבה: כנרת רוזנבאום

צילום: רון שלף

אביטל אבן הר ורינת אביגדור מ"סטודיו סקאלה" הן שתי אחיות, שחולקות לא מעט אהבות משותפות וגם עובדות ביחד. רינת עוסקת בעיצוב פנים ואביטל בתכנון אדריכלי וביחד הן משלימות זו את זו ויוצרות בתים מלאי הרמוניה ואיזון אשר בכל אחד ישנו דגש מיוחד לתחום הטקסטיל, ובייחוד לווילונות.

"ככל הנראה, יש לנו משהו מאוד מגובש ובטוח ביכולת לייצר אווירה הרמונית ועדכנית ולממש אותה יחד עם הלקוח, אחרי שהקשבנו לו באופן מעמיק. מתארות האחיות. "זה משהו שמייחד אותנו והוא ב-DNA שלנו. רוב הלקוחות שלנו מגיעים אחרי שראו את אופי השילובים, הצבעוניות, והקומפוזיציות שאנחנו מייצרות.

החיפוש שלנו הוא לא אחרי דרמה – אלא אחר הרמוניה נעימה ומתמשכת. אם אנחנו מצליחות לייצר ביחד עם הלקוחות שלנו התרגשות קטנה בכל פעם שנפתחת הדלת – השגנו את המטרה".

האתגר המקצועי של המעצבות – הוא לגרום ללקוחות לסמוך עליהן, לשדר תחושת בטחון, להוביל, להתחבר לתקציב, להיות קשובות, להכיל את הבקשות, לעמוד בלוחות זמנים, לקחת אחריות. עוד הן מציינות כי גם חשוב להן להשאר מעודכנות בכל מה שקורה בארץ, בעולם ולהיות מחוברות, להתרגש, להשתנות, בקצב החידושים והצרכים של לקוחותיהן.