אמנויות יצירה ואומנויות

ריקי רפאל- סטודיו לקדרות בעבודת יד

כתיבה וצילום: רוית ליפשיץ ציון

בסטודיו שלה ברמת חן, יוצרת ריקי רפאל כל כלי במקצועיות ובאהבה, תוך הקפדה על כל הפרטים הקטנים וברמת גימור גבוהה. יצירותיה ייחודיות או מגיעות בסדרות קטנות וכולן מיוצרות בעבודת יד, על אבניים ואת הגלזורות היא רוקחת בעצמה, בסטודיו שלה.

עבודות מרהיבות

בבואכם לסטודיו לקדרות של ריקי רפאל תוכלו להתרשם מעבודות מרהיבות ומרמת הביצוע והגימור, כל כלי נוצר תוך הקפדה יתרה על כל הפרטים הקטנים מתוך מקצועיות ואהבה גדולה לעשייה. כאן תוכלו לרכוש את הכלים המוצגים ואף להפנות אליה בקשות אישיות ליצירת כלי מיוחד או כל כלי קיים, אותו תחפצו בגדלים או גלזורות שונות. כל כלי נוצר באופן ייחודי, לרוב כבודד ומיוחד ולעתים בכמויות קטנות אך לא מסחריות, כך היא משמרת את ייחודיות הכלים.

עבודת יד

הכלים מיוצרים בעבודת יד ועל אבניים ואת הגלזורות המעטרות את הכלים רוקחת ריקי בעצמה, בסטודיו שלה והן כולן ראויות לשימוש ככלי אוכל, לשימוש בתנור אפיה ביתי ולשטיפה במדיח כלים, שכן הכלים עוברים תהליך של שתי שריפות בטמפרטורות שמגיעות עד 1200 מעלות.

קערות עלה לפירות והגשה בעבודת יד

קערת עלה פיקוס אוזני, מעוצבת דקורטיבית בעבודת יד ושתי קעריות תואמות מאותה הסדרה. הקערות עשויות מחמר אפור שחור ומזוגגות בחלקן הפנימי בלבד בגלזורה חומה עם נגיעות של ירוק. חלקן החיצוני- חמר חשוף ללא גלזורה.

נטלה מעוצבת בעבודת יד

נטלה מעוצבת בעבודת יד לנטילת ידיים מזוגגת בגלזורה תכולה, מתנה מיוחדת לבית, למשרד ולחנוכת בית ויש גם פמוטים תואמים

מוזמנים לסטודיו!

 rikiceramics1@gmail.com

 050-5304446
ריקי רפאל סטודיו לקדרות

https://www.facebook.com/rikiceramics

משלוחים בר"ג /גבעתיים ללא עלות עד בית הלקוח